FlyTürk hava çekimi olarak Ardahan ili ve Ardahan`da bulunan 5 ilçeyede hava çekimi hizmeti vermekteyiz. 

Ardahan`da hava çekimi hizmeti verdiğimiz ilçeler şunlardır; Ardahan Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçelerde hava çekimi hizmet vermekteyiz: » Çıldır » Damal » Göle » Hanak » Merkez » Posof Tüm ülke ve yurt dışında hava çekimleri hizmeti sunmaktayız. 

Proje ve planlamaya göre; kendi aracımız veya uçak vasıtasıyla tüm il veya ilçelerimize hizmet sunmaktayız. HAVA ÇEKİMİ HİZMETLERİ NERELERDE KULLANILIR • Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi hizmetleri • Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan fabrika, işletme ve kuruluşların havadan video ve havadan fotoğraf çekimi • Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan Otel, turistik tesis, fuar ve organizasyonları için havadan çekim yapılması, 

• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan karayolu hava çekimi, köprü, kavşak, tünel ve yol yapım çalışmalarının havadan kamera çekimi 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan inşaat ve şantiyelerin havadan çekimi, 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan arazi, Ardahan Emlak Hava Çekimleri ve şehir planlama çekimleri. 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan Havadan Belediye fotoğraf çekimi, bahçe ve çevre düzenlemeleri için havadan görüntü çekimi. 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan Belediyecilik Altyapı ve Üstyapı Hizmetleri havadan çekim hizmeti. 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan havadan görüntülenmesi ve havadan manzaralı kadrajlar için hava fotoğrafçılığı 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan havadan film çekimi, Ardahan dizi çekimi, Ardahan’daki fabrika ve işletmenizin tanıtım filmi için hava çekimleri. 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan havadan emlak, Ardahan arazi yönetimi, Ardahan Kentsel dönüşüm, Ardahan Şehir Planlama Çekimleri 
• Ardahan veya Ardahan ilinde bulunan 5 ilçe ilçelerinde; Ardahan 350 derece panoramik fotoğraf çekimleri. 

Ardahan HAVADAN ÇEKİM Ardahan ve ilçelerinde istenilen noktalarda Havadan Video Çekimi ve Havadan Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyoruz. 

Böylece şehrinizi, işletmenizi, fabrikanızı, projelerinizi, farklı boyutları ile tanıtıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizler için havadan insansız hava aracı (octocopter, hexacopter, aricam, flycam, helicam) kullanarak yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve Full-HD hava video çekimleri yapıyoruz. 

Uygun bütçe ile teknolojinin en ileri ekipmanlarını kullanarak; etkileyici hava görüntülerini ve etkileyici videoları sizler için kurguluyor ve sizlere sunuyoruz. 

HAVA ÇEKİMİ NERELERDE KULLANILIR? 

Ardahan ve ilçelerinde; havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi hizmetleri Ardahan’taki fabrika, işletme ve kuruluşların havadan video ve havadan fotoğraf çekimi Ardahan Otel, turistik tesis, fuar ve organizasyonları için havadan çekim yapılması, Ardahan karayolu hava çekimi, köprü, kavşak, tünel ve yol yapım çalışmalarının havadan kamera çekimi Ardahan’taki inşaat ve şantiyelerin havadan çekimi, Ardahan arazi, Ardahan Emlak Hava Çekimleri ve şehir planlama çekimleri. Ardahan Havadan Belediye fotoğraf çekimi, bahçe ve çevre düzenlemeleri için havadan görüntü çekimi. Ardahan Belediyecilik Altyapı ve Üstyapı Hizmetleri havadan çekim hizmeti. Ardahan’ın havadan görüntülenmesi ve havadan manzaralı kadrajlar için hava fotoğrafçılığı Ardahan havadan film çekimi, Ardahan dizi çekimi, Ardahan’taki fabrika ve işletmenizin tanıtım filmi için hava çekimleri. Ardahan havadan emlak, Ardahan arazi yönetimi, Ardahan Kentsel dönüşüm, Ardahan Şehir Planlama Çekimleri Ardahan 350 derece panoramik çekimler. 

HAVADAN GÖRÜNTÜLEMENİN AVANTAJLARI 

Geliştirdiğimiz yüksek teknolojili sistemler ile güvenli ve stabil uçuşlar yapar En çarpıcı görüntüleri, farklı açılardan sizler için yakalar. Projelerinizi kuşbakışı olarak fotoğraflayarak ve videosunu çekerek, her açıdan tanıtım yapmanızı, süreç takibini ve reklam yapmanızı sağlar. Kullandığımız profesyonel ekipmanlar ile kaliteli işler üretir; sizin tanıtımınıza katkı sağlar FullHD kalitede video ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların çekimi yapar. Geliştirdiğimiz flycam kamera stabilizasyon sistemleri (gimbal) ile titreşimsiz; stabil, akıcı görüntüler elde eder. İnsansız hava aracı ile havadan çekim alternatif çekim yöntemlerine göre (helikopter kiralama gibi) daha ekonomiktir. Gps sistemi ile istenilen yükseklikte ve koordinatta sabit kalabilir. İnternet, sunum, TV, haber ve basılı medyada kullanım olanağı sunar; görselliğinizi arttırır ve reklamlarınızın etkileyici olmasını sağlar.

 HAVA ÇEKİMİ HİZMETLERİNİN AVANTAJLARI

 • Multikopter (insansız hava aracı ) geliştirdiğimiz yüksek teknolojili sistemler ile güvenli titreşimsiz kaliteli çekimler sağlar. 
 • En Kaliteli fotoğrafları veya videoları, istenilen açılardan müşterilerine çözümler sağlar. 
 • Projelerinizin farklı açılardan kuşbakışı olarak fotoğraf veya videosunu kaliteli bir şekilde, farklı istenilen her açıdan çekerek tanıtım yapmanızı sağlar. 
 • Kullandığımız ve geliştirdiğimiz profesyonel ekipmanlar ile kaliteli işler üretir; müşterilerimizin projelerine katkı sağlar. 
 • FullHD ( 5k ) kalitede video ve yüksek çözünürlüklü profesyonel fotoğrafların çekimini sağlar. 
 • Geliştirdiğimiz uçan kamera titreşimsiz video sistemleri (gimbal) ile titreşimsiz; stabil, akıcı görüntüler elde eder. 
 • İnsansız hava aracı ile havadan çekim alternatif çekim yöntemlerine göre (helikopter kiralama gibi) daha ekonomiktir. 
 • Gps sistemi ile istenilen yükseklikte ve koordinatta sabit kalabilir ve koordinatlara göre çekim yapabilmektedir. 
 • İnternet, sunum, TV,Canlı yayın, haber ve basılı medyada kullanım olanağı sunar; görselliğinizi arttırır ve reklamlarınızın etkileyici olmasını sağlar, 

NEDEN FYLTÜRK HAVA ÇEKİMİ 

 • Kullandığımız Uçuş ekipmanlarının Türkiye’deki ithalatçısı ve teknik servisiyiz. 
 • Çektiğimiz videlarımız her zaman düz ufuk çizgisi ve görüntümüz sıfır titreşimlidir. 
 • 2000 metreye kadar her türlü hava çekimi hizmetleri sunabilmeteyiz. 
 • 50 km/h hıza kadar araç takip veya tekne takip videoları çekebilmekteyiz.
 •  Gece karanlığında uçabiliyoruz. 
 • En Son teknolojiti takip edip kişiye öze çözümler sunuyoruz. 
 • Aynı anda fotoğraf ve video çekebilme özelliği RAW-JPEG yüksek kalite fotoğraf alabilme özelliği UHD-SD-HDV-HD video formatında görüntü alabilme özelliği 50-180-350 derece görüntü alabilme özelliği 

HANGİ SEKTÖRLERE HİZMET VERMEKTEYİZ 

Sinema ve film sektöründe 
İnşaat sektöründe 
Havadan fabrika içi çekimleri 
Gayrimenkul sektöründe 
Düğün organizasyonlarının havadan çekimi 
Turizm sektöründe 
Havadan araç takibi, tren, metro, otobüs, bisiklet, motor çekimleri 
Havadan karayolu çekimi, otoyol, köprü, kavşak, tali yol, vb. yol çekimleri 
Otomotiv sektöründe 
Sanayi sektöründe 
Konser ve organizasyonlar 
Havadan uçan nesnelerin çekimi, uçak çekimi, helikopter çekimi, yamaç paraşütü çekimi 
Sosyal tesis ve Restaurantlar 
Şehir tanıtımları 
Havadan maden ocağı, mermer ocağı hava çekimleri Havalimanları, otobüs terminalleri, yat limanları, ticari liman hava çekimleri 
Park ve Bahçe Tanıtımları 
Tarihi kültürel bölgeler veya yapılar 
Arkeoloji Çekimleri Tarihi Çekimler 
Belediye Haritalandırma 
Manzara çekimleri, sanatsal hava fotoğrafı çekimleri 
Sanatsal hava fotoğrafı çekimleri 
Doğal afetler sonucu oluşumların çekimlerinde fay hatları üzerinden çekimler 
Su üstü, yat, tekne, vb çekimler, havadan gemi çekimi, yük gemileri çekimi 
Kalkınma ajansları için çekimler 
Tarım alanları, sera, ekili alanlar tarıma açılacak alanlar, arazi hava çekimleri 
Havadan inşaat Çekimi, örnek daire, ve proje öncesi manzara çekimi 
Planlama altyapı çalışmaları 
Belediye hava çekimleri, belediyelerin projelerinin, organizasyonlarının, faaliyetlerinin, alt ve üst yapı çalışmalarının çekimleri 
Tapu kadastro için hava çekimi ( arazinin topografik haritasını çıkarırken yapılan geniş arazi çekimleri) 
Orman arazileri hava çekimleri, bölgelerin önemli dağlarının, önemli jeolojik oluşumlarının çekimleri 
Organize sanayi bölgesi Tapu kadastro için hava çekimi ( arazinin topografik haritasını çıkarırken yapılan geniş arazi çekimleri) 
Yaptığımız işlere gelince, bulunduğunuz yerleşim yeri çevresinde istediğiniz irtifadan istediğiniz özelliklerde havadan fotoğraf ve video çekimleri yapmaktayız. 
Sizlere şehrinizin, tesisinizin, işletmenizin, fabrikanızın, köyünüzün, çiftliğinizin, siz her neresini isterseniz oranın havadan görünümüyle farklı boyutlarda tanıtımını yapıyoruz. 
Bu çalışmalar esnasında flycam, aircam ve helicam özelliklerine sahip multicopter sayesinde, profesyonel ekibimiz tarafından HD çözünürlüğe sahip havadan video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. 
Bu yaptığımız fotoğraf ve video çekimleri, teknolojik malzemelere sahip laboratuarımızda yine uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından sizler için, istediğiniz şekilde kurguluyoruz ve en uygun bütçeyle sizlere sunuyoruz. 
Hava fotoğrafçılığının genel olarak kullanıldıkları alanlara bir göz atmamız gerekirse; inşaat, fabrika, arazi şantiyeleri, şehirlerin kuşbakışı görünümleri, belediyeler için gerekli olan yerleşim yeri ve imar alanlarının çekimleri, havadan park ve çevre düzenlemelerinin fotoğraflanması, şehir tanıtımları için video çekimleri, yerleşim yerlerinin içinde ve etrafında bulunan köprü, tüne, kavşak çalışmaları ve yine şehir ve özellik arz eden yerlerin 350 derecelik panaromik görünümlerinde hava fotoğrafçılığının imkân kabiliyetlerinden yararlanılmaktadır. 
Bir hava fotoğrafçısı işini ne kadar severek yaparsa çekeceği fotoğraf ve videolar da o kadar kaliteli ve amacına uygun olur.

FlyTürk Prodüksiyon ve Hava Çekimi