info@flyturk.com.tr

TEKLİF AL
Belgesel Çekimi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Belgesel Çekimi
Belgesel Çekimi

Belgesel Film – Firmanızın Tarihini Ölümsüzleştirin!

 

Firmaların Belgesel Çekimi yaptırmaları, markalarının ve ürünlerinin tanıtımı için önemli bir yöntemdir. Belgesel Çekimi, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek, onların markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak ve onların ürünlerinizi satın almalarını sağlamak gibi birçok fayda sağlar.

Belgesel Çekimi, markanızın ve ürünlerinizin özelliklerini, faydalarını ve farklılıklarını anlatabileceğiniz bir platform sağlar. Bu da müşterilerinize markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi vermenizi ve onların markanıza olan güvenini artırmanızı sağlar. Ayrıca, Belgesel Çekimi sayesinde, müşterilerinizin ürünlerinizi daha iyi anlamalarını ve kullanmalarını sağlayarak, onların memnuniyetini artırabilirsiniz. Bu da markanızın itibarını ve müşteri sadakatini artıracaktır.

Belgesel Çekimi ayrıca, markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını yapacağınız mekanlar hakkında bilgi verir. Örneğin, eğer markanızın bir fabrikası var ve markanızın tanıtım belgeseli o fabrikanın üretim sürecinde çekilirse, potansiyel müşterileriniz fabrikanız hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve markanızın ürünlerinin nasıl üretildiğini daha iyi anlayabilirler. Bu nedenle, firmalar Belgesel Çekimi yaptırma kararı alırken, markalarının tanıtımını yapacağı mekanları dikkate almalıdır.

 

Belgesel film, sinema içinde ayrı bir yeri olan sanat dalıdır. Belgesel filmi, insanların hem zihinsel, hem de duygusal etkinliklerini harekete geçirmeyi amaçlar. Bu nedenle firmaların tanıtım filmi unsurlarından biri olarak kullanılabilir.

Herhangi bir olayı yazı, makale, tablet, roman, şiir, ağıt, gazete, dergi veya resim, fotoğraf, video, cd, dvd, film gibi görüntü ve ses kayıtları ile anlatma biçimine belgesel filmi denmektedir. Böylece kayıt altına alınan olaylar, unutulmaz hale getirilebiliyor.

Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet olan belgesel film çekimi profesyonel bir ekiple size özel çalışmalara imza atıyor. Belirli bir tema üzerinden dilediğiniz konu ile ilgili alan araştırması yapılarak zamana karşı direnebilecek bir yapıt ortaya çıkarıyoruz.

Yaratıcı ekibimizle hazırladığımız senaryolarımıza bağlı kalarak kuramsal çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

NEDEN BELGESEL? – SEKTÖRDE YERİNİZİ AYIRTIN!

Kurumsal bir belgesel filmi yaptırmak için pek çok nedeniniz var.

 • Unutulmaz olmak,
 • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha ayrıntılı tanıtmak,
 • Firmanızın geçmişini izleyenlere yansıtmak,
 • Elinizdeki bütün ekipmanları kullanmak,
 • Müşteri potansiyelinizi genişletmek ve dahası.

HOLDİNGLERDEN BUTİK OTELLERE KADAR!

 • Büyük şirketler ve firmalar,
 • Oteller,
 • Restoranlar,
 • Vakıflar,
 • Üniversiteler,
 • Liseler,
 • Spor tesisleri,
 • Gıda zincirleri,
 • Tekstil vb.

DÜŞÜK MALİYET FİYATLARI

Belgesel film uzun süreli çalışmaların ürünüdür. Dolayısı ile ücret faktörünü belirleyen temel sebep zamandır. Ayrıca senaryo ve içerik hazırlanması gerekiyor. Çekim yapılacak yerler, kullanılacak tanıtım filmi ekipmanları, montaj ve kurgu işlemleri de bütçeyi belirler. Dolayısıyla kendinize özel bir belgesel filmi maliyeti oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YENİ NESİL TANITIM FİRMASI

Ekibimiz size belgesel film çekimi yapma imkanı sunarak kuruluşunuzu ölümsüzleştirmenizi sağlıyor. Bugüne kadar yaptığınız çalışmalardan gelecekte yapacağınız her şeyi belgesel filminize yerleştirebilirsiniz.

Yahut herhangi bir konu hakkında belgesel film yaptırmak isteyen biri ya da firmasınız, yapmanız gereken bize ulaşarak özgün bir senaryo hazırlamamızı istemek. Çekim, kurgu ve montaj bizim işimiz. Mükemmel belgesel filmi dilediğiniz formatta size sunulacaktır. Gelin iletişime geçelim!

2013 yılında kuruluşundan bu yana, FlyTürk Prodüksiyon; sosyal, çevresel, etnolojik, folklorik, müzikal, dini ve siyasi konular da dahil olmak üzere geniş bir konu yelpazesi ile belgeseller üretmiştir. 


Şirketimizin çalışanları, belgesel tarzında büyük deneyimleri ve özverileri olan kişilerdir ve global pazarın hızı ile uyum içinde çalışan güçlü ve esnek bir üretim ekibi oluşturulmuştur. 


Şirketin yüksek üretim kriteri ve sürekli büyüyen geniş ağı "FlyTürk Prodüksiyon"a küresel belgesel üretimi ağında önemli bir yer kazandırmıştır.

 1. Anadolu'nun ilk Camisi Habib-i Neccar Belgeseli 
 2. Ashab-ı Kehf Belgeseli 

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin