info@flyturk.com.tr

TEKLİF AL
Timelapse
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Timelapse
Timelapse

Time lapse, belgesellerde, tanıtım videolarında, kliplerde, dizilerde, hatta sinema filmlerinde, saatler, günler hatta aylar süren sürecin gösterilmesinde, gece gündüz geçişlerinde, sahne aralarında sık sık karşımıza çıkan zamanın aktığını gösteren videolardır.

Firmaların Timelapse yaptırmaları, markalarının ve ürünlerinin tanıtımı için önemli bir yöntemdir. Timelapse, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek, onların markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak ve onların ürünlerinizi satın almalarını sağlamak gibi birçok fayda sağlar.

Timelapse, markanızın ve ürünlerinizin özelliklerini, faydalarını ve farklılıklarını anlatabileceğiniz bir platform sağlar. Bu da müşterilerinize markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi vermenizi ve onların markanıza olan güvenini artırmanızı sağlar. Ayrıca, Timelapse sayesinde, müşterilerinizin ürünlerinizi daha iyi anlamalarını ve kullanmalarını sağlayarak, onların memnuniyetini artırabilirsiniz. Bu da markanızın itibarını ve müşteri sadakatini artıracaktır.

Örnek Çekimlerimiz

155 GÜNDE ÇEKİMİ TAMAMLANAN KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ TİME LAPSE ÇALIŞMAMIZ.


HATAY GÜNLERİ İSTANBUL'DA TİME LAPSE - HAVA ÇEKİMİ

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin