info@flyturk.com.tr

TEKLİF AL
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Profesyonel kadro ve ekipman ile uzun metraj film,dizi, otel, sanayi, fabrika, inşaat,canlı yayın,belgesel çekimi ve hava fotoğrafçılığı hizmeti vermekteyiz.

İşimizi severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın sırlarından biride bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.
İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.
Belki hiç bir prodüksiyon firmasının yapmadığı kadar çok sektörümüz ile ilgili konularda sürekli araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
Fark yaratıyoruz
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Kullandığımız programlar ve uzmanlık alanlarımız
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Fotoğrafçılık %98
Adobe Premiere Pro %95
Final Cut Pro X %99
Adobe Photoshop %90
Adobe After Effects %90
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın