info@flyturk.com.tr

TEKLİF AL
Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Drone Çekimi - Hava Çekimi

Drone Çekimi - Hava Çekimi

Firma, ürün ya da hizmetin havadan görüntülenmesi ( Drone Çekimi ) gerektiği ve istendiği durumda, son teknoloji 4K drone, yetkili ve ehliyetli sertifikalı personel, gerekli yazılım ve donanım ile, kaliteli ve profesyonel bir görüntüleme süreci yaşanır.

Reklam Filmi

Reklam Filmi

Profesyonel şirketler, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığından çıkıp, iyi bir reklamla her şey satılır fikrini sıkı sıkıya benimsemişlerdir. Bu ayrımı doğru yapan girişimciler her bakımdan kazanç sağlamaya devam edeceklerdir. Siz de bu alanda yerinizi almak ve rakiplerinizden farklı olmak istiyorsanız reklam çekimlerine öncelik vermelisiniz.

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi

İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı düşünülürse firmanızın tanıtımını yapmak için en iyi yolun firma tanıtım filmi çekimlerinden geçtiğini söyleyebiliriz. Gerek prestij amaçlı, gerekse ürün odaklı tanıtım filmleri, özellikle son zamanlarda şirketler hakkında bilgi sahibi olmak için tercih edilen en önemli yollardan biri.

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün tanıtım filmi herhangi bir sektörde kullanılan materyalin özelliklerini ve işlevlerini anlatmak için çekilen kısa süreli videolardır. Bu tanıtım filmi çekimleri müşterilere ürünü daha ayrıntılı bir şekilde inceleme olanağı sunar.

3D Animasyon Tanıtım Filmi

3D Animasyon Tanıtım Filmi

3D animasyon karakter ve objelerin görüntülerinin farklı teknikler kullanılarak bilgisayar ortamında 3D modelleme, programları ile hareketlendirilmesi işlemidir. Teknoloji çağının son tutkusu olan 3D animasyonlar her alanda kullanılmaya başlamıştır. Tanıtım filmi reklamlara kadar her sektöre yayılmıştır.

Seslendirme (Dublaj)

Seslendirme (Dublaj)

Televizyon ve sinema filmlerine, dizi filmlere, belgesellere, reklam ve tanıtım filmlerine ses verme eylemine seslendirme, seslendirme işini yapan kişiyeyse seslendiren ya da seslendirme sanatçısı denir. Seslendirme, seslendirme sanatçıları, seslendirme kursları, seslendirme ajansları; kısaca seslendirmeyle ilgili her türlü bilgiye burada ulaşabilirsiniz.

Fuar / Etkinlik Çekimi

Fuar / Etkinlik Çekimi

Fuar çekimi ve etkinlik çekimleri için bizi arayınız.

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

PROFESYONEL ÜRÜN ÇEKİMİ,KATALOG ÇEKİMİ,FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Belgesel Çekimi

Belgesel Çekimi

Belgesel film, sinema içinde ayrı bir yeri olan sanat dalıdır. Belgesel filmi, insanların hem zihinsel, hem de duygusal etkinliklerini harekete geçirmeyi amaçlar. Bu nedenle firmaların tanıtım filmi unsurlarından biri olarak kullanılabilir.

Timelapse

Timelapse

Time lapse, belgesellerde, tanıtım videolarında, kliplerde, dizilerde, hatta sinema filmlerinde, saatler, günler hatta aylar süren sürecin gösterilmesinde, gece gündüz geçişlerinde, sahne aralarında sık sık karşımıza çıkan zamanın aktığını gösteren videolardır.

Kurgu ve Montaj

Kurgu ve Montaj

Kurgu ve Montaj – Tanıtım Filmlerine Sanatsal Bakış Açısı

360 Derece Video

360 Derece Video

Açık ve kapalı ortamlarda gezinme imkanı tanıyan, sanal gerçeklik hissiyatını güçlendiren video çekim tekniğidir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin